Sarsa singiel

Adama Mickiewicza w Słupsku. Ukończyła studia w Akademii Pomorskiej w Słupsku na kierunku edukacja artystyczna, uzysskując stopień magistra sztuki. Swoją karierę zaczynała w zespołach Fluktua oraz Sarsa Parilla.

Swoją rywalizację w show artystka zakończyła kwalifikując się do półfinału, jednak z powodów zdrowotnych musiała zrezygnować z dalszego udziału. Pod koniec piosenkarka pojawiła się gościnnie w utworze "W serca bicie" zespołu The Ostprausters oraz w kompozycji Krzysztofa Kiljańskiego "Ktoś między nami".

W tym samym czasie wspólnie z innymi artystami takimi jak m. Honorata Skarbek, Margaret, czy Rafał Brzozowski nagrała charytatywną płytę "Siemacha po kolędzie", na którą nagrała kolędy "Anioł pasterzom mówił" z Pauliną Kaczor i Gabrielą Marat oraz "Pójdźmy wszyscy do stajenki" ze wszystkimi artystami biorącymi udział w projekcie.

Kolejny singiel z wyczekiwanego albumu Sarsy

Płytę wydano 9 grudnia tego samego roku, a zyski z jej sprzedaży przeznaczono na budowę domu dziecka w Odporyszowie. Piosenka stała się przebojem i była notowana na szczytach wielu radiowych list przebojów. Kompozycja przez sześć tygodni z rzędu zajmowała 1. Utwór uplasował się na Ponadto była nominowana w kategoriach: Najlepsza artystka i Najlepszy radiowy debiut. Singel sprzedał się w ponad tys.


  1. Diana Ciecierska: Nowy singiel będzie wakacyjnym hitem () - Seriale online - onfiregroupinc.com!
  2. Sarsa – początki przygody z muzyką;
  3. Navigation menu;
  4. Sarsa wydała nowy singiel „Nienaiwne”. Fani czekali na ten utwór aż 7 lat [WIDEO].
  5. szukam dziewczyny ch opaka d;
  6. niebezpieczne randki chomikuj;

W utwory z jej repertuaru posłużyły za ścieżkę dźwiękową do trzeciego sezonu serialu Druga szansa. Nagranie uplasowało się na Album zajął Piosenka zajęła Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem" - mówi SARSA!

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży Facebook, aukcje internetowe itp.

SARSA - koncert, 04.11, godz. 19:00

Dieta Cateringowa. SARSA - koncert, Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać wiadomości o aktualnościach wpisz swój adres e-mail.