Sójka singiel

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!

Created by Piotr Michalik. Newsy Płyty Single Teledyski.

Marcin Sójka z nowym singlem Wróć w Radiu WAWA, onfiregroupinc.com

Piotr Michalik. Piotr Michalik Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music. Zobacz wszystkie posty.


 1. Marcin Sójka?
 2. singiel szuka partnerki.
 3. Marcin Sójka - Kilka prawd?
 4. mężczyźni na randki.
 5. kraina singli.
 6. Marcin Sójka z nowym singlem i klipem „Wróć” – Polska Płyta / Polska Muzyka!

Nie przegap. Newsy Single Teledyski.

Lista utworów

Newsy Premiery Single Teledyski. Lyric video Newsy Odkrywamy Nowe Single. Lyric video Newsy Premiery Single. Polub nas!

Marcin sójka zaskakuj mnie

Polecane koncerty. Polecamy również. Wyszukaj Wyszukaj. Home O nas Kontakt Konkursy. Zgarnij paczkę płyt na wakacje!


 • wyjazd dla singli po 40.
 • Marcin Sójka na YouTube?
 • Marcin Sójka – nowa piosenka | onfiregroupinc.com!
 • wypoczynek dla singli w górach.
 • Marcin Sójka: teraz może być już tylko “Lepiej”?
 • szukam dziewczyny do reklamy.
 • edyta górniak najnowszy singiel.
 • Muzyczne budziki — top 10 Pawła Izdebskiego. Surfaces w duecie z Eltonem Johnem. Nie wszyscy byli zwycięzcami, ale na pewno udział w programie był dla nich cennym doświadczeniem i trampoliną do wielkiej kariery. Tryumfatorem dziewiątej edycji The Voice of Poland jest Marcin Sójka, którego piosenka "Zaskakuj mnie" wykonywana w półfinale i finale show, bardzo szybko trafiła do rozgłośni radiowych zdobywając olbrzymią popularność. Niebawem ukazał się drugi singiel artysty zatytułowany "Dalej", który powtórzył sukces pierwszego.

  Marcin Sójka z nowym singlem i klipem „Wróć”

  Jeszcze później pojawił się trzeci singiel zatytułowany "Lepiej", również ciepło przyjęty przez słuchaczy. Zwycięstwo w The Voice of Poland, oprócz nagrody pieniężnej, gwarantuje nagranie i wydanie płyty przez Universal Music Polska, co w wielu przypadkach jest przepustką do sławy. Ale to od talentu, umiejętności, charyzmy wokalistki lub wokalisty zależy, czy taką szansę wykorzysta. Wygląda na to, że Marcin Sójka nie zmarnuje takiej szansy. Przede wszystkim nie odwlekał z wydaniem swojej debiutanckiej płyty, co zdarzało się większości zwycięzcom The Voice of Poland.

  Zanim bowiem na dobre rozkręciła się dziesiąta edycja programu Marcin miał już gotową płytę, a wcześniej nie dało o sobie zapomnieć udanymi singlami, wystąpił także na Karola Musioła popularną "Karolinkę. Marcin Sójka, czyli jedno z największych muzycznych odkryć ostatnich lat, śpiewa od zawsze. Marcin w muzyce najbardziej ceni harmonię, melodie i żywe instrumenty, a jego guru wokalnym jest Zbigniew Wodecki.

  Where people listen

  Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 22 września w miejscowości Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki. Gdybyś powróciła tu Zapomniała gorzkich słów Tamtej drogi bieg i chłód Wołam Cię, wróć. Przebiję głową każdy mur Dawnej rzeki znajdę nurt Twoje niebo nade mną tu Wołam Cię, wróć.

  Stanislaw Soyka - I Już I Tyle

  Zaskakuj mnie 3. Dalej 4. Lepiej 5. Wróć Urodził się i mieszka w Siedlcach.

  Od dziecka śpiewa i jest związany ze sceną muzyczną oraz teatralną. Sójka jest zatrudniony w Centrum Kultury i Sztuki na stanowisku realizatora dźwięku. Współpracuje również z Siedlecką Orkiestrą Wojskową. Gatunki jego muzyki to pop i soul.